Marka EMIE – głośniki, power banki, smartwatche

Marka EMIE – historia firmy

EMIE jest firmą projektującą designerską elektronikę. Firma założona została w październiku 2011 roku w Shenzhen w Chinach. Przez ostatnie dziesięć lat chińska produkcja była uważana za tanią i nieoryginalną. Misją firmy EMIE jest zmiana sposobu postrzegania produkcji chińskiej. EMIE wykorzystuje innowacyjne wzornictwo, które jest zarówno oryginalne jak i zaawansowane technologicznie. Każdy produkt projektowany jest z myślą o użytkowniku – personalizacja i przyjemność z użytkowania produktu to podstawa.

 emie produkty

W przeciągu kilku lat firma EMIE stworzyła wiele pięknych elementów z różnych kategorii, w tym baterie zewnętrzne, odtwarzacze audio, inteligentne urządzenia przenośne i akcesoria cyfrowe. Dzięki unikalnym projektom marka EMIE uznawana jest za najbardziej kreatywną markę produkującą elektronikę w Chinach. Zyskała międzynarodowe uznanie i zdobyła wiele nagród m.in. Red Dot Design Award 2015, Złoty Pin Design Award 2014, Red Dot Design Award 2013.

Produkty EMIE

Marka EMIE głównie słynie z przenośnych akumulatorów – wysokiej jakości power banków o różnej pojemności i oryginalnym wzornictwie. Mogą one służyć do zasilenia każdego urządzenia, które posiada kabel USB od smartphone po aparat fotograficzny czy kamerę.

Kolejnym produktem godnym uwagi są bezprzewodowe głośniki. Oprócz tego, że są małe, oryginalne, posiadają niesamowite brzmienie i wydajne wbudowane baterie – zapewniające granie przez cały dzień.

Róg diabelski wyróżnia się spośród zwykłych słuchawek, a jego konstrukcja jest wyjątkowo głęboka. Dzięki Devil Horn Remote Control można nawet odebrać lub zakończyć rozmowę telefoniczną lub przełączać muzykę jednym przyciskiem.

Jack Mai – projektant EMIE

Jack Mai poczuł swoją pasję do sztuki, kiedy był dzieckiem i od tamtej chwili był zdecydowany, że jego ścieżką kariery będzie sztuka, projektowanie i kreacja. Jest pasjonatem nowoczesnego designu i ciekawych kształtów. Jego silne pragnienie tworzenia sprawia, że łączy innowacje, estetykę i design w zwykłe przedmioty. Uważa, że projekt produktu powinien być spersonalizowany i ma nadzieję, że to może być nowy trend na rynku konsumenckim. Oprócz projektowania produktu, istotne jest dla niego także opakowanie. Dąży do tego, aby wszystko było wysokiej jakości i ponadczasowe.

Dystrybutor EMIE Polska

NoBo Gadzet jest wyłącznym przedstawicielem marki EMIE w Polsce.

emie polska dystrybutor

Dodaj komentarz